התקשרו חינם 1800-101-251

בס"ד

 התקשרו חינם

דודי חשמל

 

דודי חשמל   

יתרונות וחסרונות  

דודי השמש הולכים וצוברים תאוצה, ומומלצים הרבה יותר מדודי חשמל, אך מה בכל זאת מניע אנשים לשוב ולבחור בדודי שמש?
 
במאמר הבא נדבר על הסיבות לתקנת דודי השמש והיכולת לחסוך בשימוש בדודי חשמל
 
צריכה חסכונית בעת שימוש בדוד חשמל
 
בבתים רבים קיימים עדיין דודי חשמל ורבים נוהגים להזמין ולהשתמש בשירותיהם של דודי החשמל על ידי החלפת הדוד הקיים בעת שחיקתו הסופית בדוד חשמל דווקא או בדוד שמש. במידה וקיים ברשותכם דוד חשמל חשוב מאוד לשים לב לשעה בה הדלקתם את הדוד ולזכור לכבות אותו למניעה של בזבוז חשמל ובזבוז אנרגיה מזיקה.

נשמע מסורבל נכון? לא עוד! היום ישנה אפשרות לחסוך את הצורך בחישוב הזמן מרגע הדלקת הדוד ובדיקה מבוהלת שמא שכחנו לכבות אותו במשך שעות רבות. ניתן להתקין שעון מיוחד אותו ניתן לכוון לזמן הרצוי ללקוח ועל ידי כך קבלת שליטה מלאה על הזמן ואפשרות כיבוי אוטומטי של הדוד. אצלנו באמקור תוכלו למצוא מגוון מערכות בסיסיות ומורכבות לשליטה על פעילות דוד החשמל.
 
דוד בתוך דוד- היום אפשר לרקוד על שתי חתונות
 
הדוד שלכם כבר עשה את שלו? שוקלים להחליפו בדוד חשמל אחר? עצרו! יש פתרון חסכוני ויעיל במיוחד גם לדודי חשמל. ניתן להשתמש ביתרונותיו של דוד שמש ללא ויתור על יתרונות דוד החשמל וזאת על ידי התקנת דוד שמש והתקנת גוף חימום חשמלי בתוך הדוד עצמו, פעולה, אשר מאפשרת חיסכון רב באנרגיה בימים של שמש על ידי חימום מים ירוק ובחורפים שימוש בדוד החשמלי המותקן בתוך דוד השמש. באמקור תוכלו לקבל מידע וסוגי דודים משולבים רבים בהתאמה אישית לתקציב ולדירה שלכם.
 
איפה ניתן למצוא עדיין דודי חשמל
 
כיום, המדינה מעודדת שימוש בדודי שמש עקב יתרון החיסכון הגדול באנרגיה. אולם במקומות רבים נוכל עדיין למצוא דודי חשמל. מקומות כמו בתים ובניינים ישנים אשר טרם החליפו את הדוד הישן ובנוסף אנשים אשר בוחרים מלכתחילה להמשיך ולעבוד עם דודי החשמל מבחינת השליטה במים החמים, אפשרויות החימום המהיר והשארתם במיכל המים המשפחתי למשך פרקי זמן ארוכים יותר בעיקר בעונות החורף וימים קרירים ונטולי שמש.
 
דודי חשמל באמקור
 
באמקור ישנם סוגים רבים של דודי חשמל חסכוניים באנרגיה ובעלי טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לכם לחסוך בכסף גם לטווח הארוך וגם לטווח הקצר בעת רכישת דוד החשמל. אצלנו, תקבלו את כל המידע הדרוש לכם לפני הרכישה, בעת הרכישה ובעת התקנת הדוד. חשוב לנו שהלקוחות שלנו יבינו בדיוק מה הם קונים, מהן תכונות דוד החשמל אשר ברשותם והאופציות השונות לתחזוקה ושימור. האינטרס שלנו הוא החיסכון ושביעות הרצון של לקוחתנו.
 
 
התקשרו אלינו עוד היום וקבלו מידע נוסף על דודי שמש ודודי חשמל, יתרונותיהם וחסרונותיהם מול דודי השמש, כיצד ניתן לרכוש דוד חשמל בהתאם לתקציב והחיסכון בחשמל בעת השימוש בדוד.
 
אמקור דוודים - מחזירים את המים החמים.

 

.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה

השאר את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

This field is required.