התקשרו חינם 1800-101-251

בס"ד

 התקשרו חינם

דודי שמש אמקור    

אחת ההמצאות הטובות ביותר והיעילות ביותר במדינת ישראל היא השימוש בשמש שבורכנו בה לטובת חימום של המים. מדינות רבות מאוד סובלות מחודשים של חוסר שמש ועל כן במדינות אלו משתמשים בשיטות אחרות ומגוונות לחימום המים, במדינת ישראל שטופת השמש ניתן לחסוך בהוצאות חשמל בעזרתם של דודי שמש אמקור יעילים ומחממים.

אמקור דודי שמש הנחשבים כבר עשורים רבים כמובילים בענף דודי השמש הולכים ומשודרגים בכל פעם מחדש. ההתקדמות הטכנולוגית של החברה מאפשרת כיום ליהנות מחום השמש לצורכי חימום המים גם בימי החורף ויתרה מכך מבנה דוד השמש מאפשר לשמר את חום המים לאורך זמן רב יותר.

דוד השמש הוא נוח הרבה יותר לסביבה, הוא ירוק יותר ואינו דורש אנרגיה אשר מזהמת ופוגעת באיכות החיים. דודי שמש אמקור הם הדרך הטובה ביותר לחמם את המים לכל צורך שהוא ובזכות היכולת לשמר את המים חמים לאורך זמן ממושך יותר ניתן אפילו לנצל מים חמים בשעות בהן אין שמש.

דודי שמש אמקור הם נוחים לא רק לסביבה אלה נוחים גם לכיס. החברה עושה מאמצים רבים על מנת לאפשר לכל אדם באשר הוא ליהנות מדודי שמש איכותי אשר יחסוך לו הרבה מאוד כסף שלא יבוזבז על חימום חשמלי.

איך מטפלים בדוד שמש ועל מי כדאי לסמוך?

דודי שמש אמקור ניתנים כיום להיות מותקנים על הגג ולא לתפוס מקום יקר בבית כפי שהיה נהוג בעבר. שיטה זו היא למעשה מצריכה מידי פעם לעלות לגג על מנת לטפל טיפול שוטף של דוד השמש.
טיפולים שוטפים אלה כוללים לרוב את טיפול באבנית שנוצרת כתוצאה ממים לא נקיים מספיק ולא מסוננים דיו. אבנית זו יכולה לגרום לנזקים כבדים על כן מומלץ להקדים תרופה למכה ולנקות אבנית זו.

אמקור לשירותכם

טכנאי אמקור הם טכנאים אשר רכשו ניסיון רב שנים בהתקנה מקצועית ובטיפולים שוטפים של כל המערכת. הניסיון והידע שנרכש יאפשר לכם ליהנות ממים חמים בכל חודשי השנה ולחסוך כסף רב. דודי שמש אמקור באחריות מלאה עם שירות אישי מקצועי ויעיל.
 
      

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה

השאר את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

This field is required.