התקשרו חינם 1800-101-251

בס"ד

 התקשרו חינם

דודי שמש אמקור

 

דוד חשמל בבת ים      

יתרונות וחסרונות                     

דודי השמש הולכים וצוברים תאוצה, ומומלצים הרבה יותר מדוד חשמל בבת ים, אך מה בכל זאת מניע אנשים לשוב ולבחור בדודי שמש? 

המאמר הבא נדבר על הסיבות לתקנת דודי השמש והיכולת לחסוך בשימוש בדוד חשמל בבת ים 

צריכה חסכונית בעת שימוש בדוד חשמל 

בבתים רבים קיימים עדיין דוד חשמל בבת ים ורבים נוהגים להזמין ולהשמש בשירותיהם של דודי החשמל על ידי החלפת הדוד הקיים בעת שחיקתו הסופית בדוד חשמל דווקא וא בדוד שמש. במידה וקיים ברשותכם דוד חשמל חשוב מאוד לשים לב לשעה בה הדלקתם את הדוד ולזכור לכבות אותו למניעה של בזבזו חשמל ובזבוז אנרגיה מזיקה. נשמע מסורבל נכון? לא עוד! היום ישנה אפשרות לחסוך את הצורך בחישוב הזמן מרגע הדלקת הדוד ובדיקה מבוהלת שמה שכחנו לכבות אותו במשך שעות רבו. ניתן להתקין שעון מיוחד אותו ניתן לכוון לזמן הרצוי ללקוח ועל ידי כך קבלת שליטה מלאה על הזמן ואפשרות כיבוי אוטומטי של הדוד. אצלנו באמקור תוכלו למצוא מגוון מערכות בסיסיות ומורכבות לשליטה על פעילות דוד החשמל. 

דוד בתוך דוד- היום אפשר לרקוד על שתי חתונות 

הדוד שלכם כבר עשה את שלו? שוקלים להחליפו בדוד חשמל אחר? עצרו! יש פתרון חסכוני ויעיל במיוחד גם לדוד חשמל בבת ים. ניתן להשתמש ביתרונותיו של דוד שמש ללא ויתור על יתרונות דוד החשמל וזאת על ידי התקנת דוד שמש והתקנת גוף חימום חשמלי בתוך הדוד עצמו, פעולה, אשר מאפשרת חיסכון רב באנרגיה בימים של שמש על ידי חימום מים ירוק ובחורפים שימוש בדוד החשמלי המותקן בתוך דוד השמש. באמקור תוכלו לקבל מידע וסוגי דודים משולבים רבים בהתאמה אישית לתקציב ולדירה שלכם. 

איפה ניתן למצוא עדיין דוד חשמל בבת ים 

כיום, המדינה מעודדת שימוש בדודי שמש עקב יתרון החיסכון הגדול באנרגיה. אולם במקומות רבים נוכל עדיין למצוא דוד חשמל בבת ים. מקומות כמו בתים ובניינים ישנים אשר טרם החליפו את הדוד הישן ובנוסף אנשים אשר בוחרים מלכתחילה להמשיך ולעבוד עם דודי החשמל מבחינת השליטה במים החמים, אפשרויות החימום המהיר והשארתם במיכל המים המשפחתי למשך פרקי זמן ארוכים יותר בעיקר בעונות החורף וימים קרירים ונטולי שמש. 

דוד חשמל בבת ים באמקור 

באמקור ישנם סוגים רבים של דוד חשמל בבת ים חסכוניים באנרגיה ובעלי טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לכם לחסוך בכסף גם לטווח הארוך וגם לטווח הקצר בעת רכישת דוד החשמל. אצלנו, תקבלו את כל המידע הדרוש לכם לפני הרכישה, בעת הרכישה ובעת התקנת הדוד. חשוב לנו שהלקוחות שלנו יבינו בדיוק מה הם קונים, מהן תכונות דוד החשמל אשר ברשותם והאופציות השונות לתחזוקה ושימור. האינטרס שלנו הוא החיסכון ושביעות הרצון של לקוחתנו.  

התקשרו אלינו עוד היום וקבלו מידע נוסף על דוד חשמל בבת ים, יתרונותיהם וחסרונותיהם מול דודי השמש, כיצד ניתן לרכוש דוד חשמל בהתאם לתקציב והחיסכון בחשמל בעת השימוש בדוד. 

אמקור דוודים - מחזירים את המים החמים.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה

השאר את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

This field is required.