התקשרו חינם 1800-101-251

בס"ד

 התקשרו חינם

דודי שמש אמקור

 

דוד מחליף חום במרכז      

מחליפים לאנרגיה חסכונית יותר  

הדוד שלכם כבר לא מחמם כראוי ? מעוניינים לחסוך על רכישת דוד שמש או תיקונו?לאמקור יש פתרון יצירת עבורכם! 

הבא נדבר על הדרך החסכונית החדשה שאמקור מציעה לכם, תתפלאו לשמוע, הוא כבר נמצא על דלת ביתכם. 

מהו דוד מחליף חום במרכז? 

דוד מחליף חום הוא מתקן הנמצא בכל בית ומשתמש במים הקיימים והקרים אשר בתוך הדוד והופך אותם לחמים, פעם נוספת. אחד היתרונות המשמעותיים של דוד מחילף חום הוא כאמור הפתרון הירוק שהוא נותן לסביבה ויחד עם זאת הפתרון החסכוני אותו הוא מעניק לצרכן על ידי תהליך של שימוש במים קיימים, שימוש אופטימאלי בדוד מחליף חום יתבצע על גגות של בתים עליהם מותקנות מערכות סולאריות, וזאת מאחר שמערכות סולאריות תורמות לחימום המים באחוזים רבים. 

דוד מחליף חום במרכז בבתים משותפים 

אחד המקומות היותר כדאיים לשימוש בדוד מחליף חום הוא הבית המשותף וזאת מאחר שיכול לתת לדיירים רבים את אפשרות השיתוף במים החמים, הזרמת המים החמים אל תוך הדוודים של הדיירים מתבצעת על ידי תור מסוים ומזרימה מים באופן מהיר מדירה לדירה ותורמת לחימום מהיר והשארות של המים החמים במיכל הדירתי במשך זמן רב יותר כתוצאה מתהליך החלפת המים, באמקור, תוכלו לקבל את כל ההסבר על דרכי השימוש המיטביות בדוד המים, כיצד לתחזק אותם ולטפל בהם לייעול התהליך ושימוש נכון וארוך טווח. 

יתרונות דוד מחליף חום במרכז 

דוד מחליף חום במרכז מאפשרים שימוש במוצר הקיים כבר בדירות רבות בבתים משותפים וכך מאפשר אופציה של חיסכון הצורך שבהתקנת או החלפת דוד שמש אשר עבר זמנו. יתרון נוסף הוא האופציה לשימוש משותף בין כל השכנים וזאת בבתים בהם מותקנת מערכת סולארית. המערכת הסולארית היא זו המאפשרת את ייעול התהליך של חימום המים באמצעות דוד מחליף חום במרכז. אצלנו באמקור תוכלו לקבל הסבר מפורט על שימוש יעיל בדוד מחליף חום במרכז והדרכים הטובות ביותר לשימורם למשך תקופות ארוכות. 

תהליך חימום המים בדוד מחליף חום במרכז 

דוד מחליף חום במרכז פועלים בעזרת אנרגית החימום אותה מספקת המערכת הסולארית המוצבת על הגג ובאמצעות טכנולוגית המשאבה הנמצאת בגוף הדוד עצמו. הדוד משתמש במים הקרים הנמצאים בתוך המיכל ומחזירה אותם בחזרה אל דירות הבית מהדירה הקרובה ביותר לגג ועד לדירה הנמוכה ביותר, תהליך זה תורם לחימום מהיר של המים ושימוש משותף וחסכוני. 

מעוניינים לשמוע עוד על דוד שמש מחליף חום במרכז? רוצים לדעת כיצד לייעל את התהליך? צרו קשר עוד היום  או השאירו פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם! 

אמקור דודים- מחזירים את המים החמים.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה

השאר את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

This field is required.