התקשרו חינם 1800-101-251

בס"ד

 התקשרו חינם

דודי שמש אמקור

 

דוד שמש בבת ים

תנו לשמש לעשות עבורכם את העבודה                

דוד שמש בבת ים מחמם המים הרווחי ביותר בימים אלה מבחינת החסכוניות והיעילות שלהם, באמקור תוכלו למצוא מגוון רחב של דודי שמש במחיר המתאים לכל כיס. 

במאמר הבא נדבר על יתרונות דוד שמש בבת ים ועל מה חשוב לשים דגש במעמד רכישתם 

דוד שמש בבת ים של אמקור ויתרונותיהם 

דוד שמש של אמקור פועל באמצעות אנרגית השמש ואחד היתרונות הברורים שלהם הוא חיסכון באנרגיה חשמלית אופציית האנרגיה הירוקה המתאפשרת בזכותם, יכולת חימום מים רבה במיוחד ושמירת המים החמים בתוך הדוד למשך זמן רב במיוחד. בעבר דודי שמש היו מותקנים בתוך הדירות עצמן. היום לאחר הבנת הצורך האסתטי בדירה, עוברים דוד שמש בבת ים דירה גם הם, אל הגג.דוד שמש בבת ים אינם מצריכים שימוש באנרגיה חשמלית ובכך ההמתנה הארוכה עד לחימום המים והפסקות המים החמים שניות אחרי תחילת המקלחת הוא כבר לא אופציה עבורכם 

טיפול בדוד שמש של אמקור- כיצד? 

אחרי שהבנו שדוד שמש של אמקור יעיל ומועיל מבחינות רבות, נבין כיצד יש לטפל ולשמר אותו וזאת בכדי להימנע מהחלפתו של דוד שמש בבת ים בתדירות גבוהה, בכל זאת, דוד שמש בבת ים הוא לא מוצר חשמלי העולה כמה שקלים בודדים. לכן חשוב להשתמש בשירותים תקופתיים של טכנאי מקצועי ומיומן. אצלנו באמקור מיטב הטכנאים המנוסים והותיקים ביותר האמונים בטיפולי ניקוי וטיפול מונע שחיה של דודי שמש מסוגים שונים. 

השאירו את העבודה לטכנאי! 

באמקור, אנו ממליצים על תחזוקה שותפת חד שנתי או דו שנתית, תלוי בותק הדוד ושימוש בשירותיו של טכנאי מקצועי בלבד, יש צורך לתחזק את דוד השמש באמצעות טיפול תקופתי וטיפול למניעת אבנית וניקוי אשר הצטבר על הדוד בכדי למנוע את שחיקתו. ניסיון לנקות את הדוד בעצמכם כאשר אין ברשותכם הידע והניסיון הדרוש בתחזוקת דודי שמש התנהלות מול פרטים ואלמנטים שונים על הגג עלולה להעמיד אתכם או את הדודים והחיווט על הגג למצבים של סכנת הרס, סכנה בריאותית ואפילו סכנת חיים. ערך החיסכון באנרגיה ואפילו החיסכון בכסף הוא ערך חשוב אך לא במחיר החיים שלכם! 

רוצים להזמין טכנאי לניקוי או תחזוקת דוד השמש? מעוניינים לחסוך כסף ולמנוע שחיקה? צרו קשר ברגע זה והצוות המקצועי של אמקור, יענה לכם על כל שאלה וישמח לשרת אתכם בכל דבר ועניין. 

אמקור דודים - מחזירים את המים החמים.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה

השאר את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

This field is required.