התקשרו חינם 1800-101-251

בס"ד

 התקשרו חינם

החלפת דוד שמש

 

החלפת דוד שמש     

צורך ופתרון     

דוד שמש מתי יש להחליף דוד שמש? איך תוכלו לדעת שדוד השמש שלכם כבר עשה את שלו? ומה ניתן לעשות בכדי להימנע מהחלפת דודי שמש בתדירות גבוהה?
 
שאלות אלה הן שאלות מוכרות ושכיחות, אנחנו באמקור נענה לכם על כל השאלות החשובות הנ"ל למיצוי אופטימאלי של דוד השמש הקיים והחלפה בטוחה של דוד השמש בעת הצורך?
 
איך נאריך את חייו ונשמר את דוד השמש אשר ברשותנו?
 
אצלנו באמקור מקפידים לציין את חשיבות שימור דוד השמש ומניעת שחיקתו. לרובנו אין תקציב עבור החלפה שנתית של דוד שמש, החלפת דודי שמש תכופה גם למי שכן יכול להרשות לעצמו כרוכה בנזק סביבתי רב עקב שימוש רב במתכת וריבוי פסולת המתכת.

כדי למנוע החלפת דוד שמש באופן מהיר יחסית ואפשרות שימור דוד השמש ופעילותו היעילה במשך שנים רבות, נדרשת עבודת תחזוקה שנתית או דו שנתית בהתאם לסוג הדוד והוותק שלו בדירתינו. תחזוקת דודי שמש מתבצעת על ידי הטכנאים המקצועיים של אמקור לכלל סוגי דודי השמש בפרט וכלל הדודים למניעת שחיקה עלי ידי טיפול וניקוי אבנים בתוך הגוף ובמעטפת החיצונית שלו.
 
איך נדע שעלינו להחליף את דוד השמש?
 
החלפת דוד שמש במקרים השכיחים ביותר תידרש כאשר חימום המים איטי במיוחד או זמן השארות המים החמים במיכל במשך פרקי זמן קצרים ועד לתוצאה של אי הזרמת מים חמים כלל. במקרים כאלה נזמין טכנאי שיבדוק את התקלה בדוד וימליץ על אפשרויות התיקון, בעת ביקור הטכנאי ובמקרים של דוד ישן מאוד יש לשקול ולחשב את עלות התיקון אל מול רכישת דוד שמש חדש והחלפת דוד השמש.
 
העדפת החלפת דודי שמש על תיקון
 
לעיתים החלפת דוד שמש תעלה לנו בעלות מצטברת דומה בעת ביקורים חוזרים ונשנים של טכנאים עקב בעיות החוזרות על עצמן ובעיות משתנות, בעיקר אשר מדובר בדוודים ישנים מאוד אשר כבר סיימו את תפקידם בבית הלקוח. הזמנת טכנאי נראית לפעמים הפעולה החסכונית והנכונה. אולם על ידי חישוב פשוט תוכלו להבחין כי עלות התיקונים הכללית והזמן הרב שמתבזבז עקב המתנה לטכנאי שווה להחליף את דוד השמש. באמקור תקבלו את הייעוץ המקצועי ביותר הן מבחינת אופן העבודה של הצוות המיומן שלנו ובהתחשבות בפרמטרים הכלכליים הנלווים.
 
איך נימנע ממצבים של החלפה מיותרת של דוד שמש?
 
לצערנו קיימים טכנאים וחברות לדודי שמש אשר מעוניינים להרוויח כסף "על גב" הלקוחות ומייעצים להם להחליף דודי שמש גם כאשר הדוד הינו חדש לגמרי ובאמצעות פעולת תיקון פשוטה ניתן יהיה להחזירו לכלל פעולה תקינה ואורכת שנים, שימו לב: האם הטכנאי מתחמק ממתן תשובות ישירות וברורות? האם מדבר במילים גבוהות מאוד ולא מסביר את עצמו גם כאשר אתם מבקשים? האם הוא טועה בלשונו ומתבלבל או מדבר באופן שוטף או מהיר מידי? במקרים כאלה, נמליץ לכם לקבל חוות דעת שנייה, וזאת, בכדי להימנע מתשלום מיותר עבור דוד שמש חדש
 
צרו קשר איתנו עוד היום וקבלו שיחה ראשונית בנוגע להחלפת דודי שמש, טיפים והמלצות על שימור ותחזוקה ושירות בלתי מתפשר של צוות איכותי ומקצועי.
 
אמקור דוודים- מחזירים את המים החמים.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה

השאר את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

This field is required.