התקשרו חינם 1800-101-251

בס"ד

 התקשרו חינם

דודי שמש אמקור

 

התקנת דוד שמש במרכז          

כל מה שרציתם לדעת על התקנת דוד שמש במרכז מקצועית                     

זקוקים להחלפה והתקנה של דוד שמש? מתלבטים מהיכן לרכוש דוד שמש? חוששים מעבודה עם מתקינים לא מקצועיים? 

הגעתם למקום הנכון!  באמקור נסביר לכם את כל תהליך ההתקנה ומה שכרוך מההיבטים השונים וניתן לכם את השירות המקצועי והשקוף ביותר. 

אם כן, באילו מקרים דרושה התקנת דוד שמש במרכז ומתי כדאי לבצע אותה? 

שינוי מקום מגורים 

דוד שמש כמו מזגן, אינו עובר איתנו דירה. זהו מוצר כבד שלא נוהגים לפרק ולהוביל מהדירה הישנה לדירה החדשה וזאת מאחר שכרוכה בעבודתו פירוק ופגיעה בקירות הדירה. על כן, בעת מעבר דירה אנו נתקין דוד שמש חדש במידה והדוד הנמצא בתוך הדירה אינו תקין או ישן מאוד.

כאשר אנו עוברים לדירה מיד שניה ניתקל פעמים רבות בדוד חשמל, תופעה מוכרת בבנייני מגורים חדשים. התקנת דוד שמש במרכז אצלנו באמקור יאפשרו לכם חיסכון כלכלי לטווח ארוך ושימוש רב בשירותי תיקון. במקרים בהם הדוד אינו שלכם שירותי התיקונים יהוו הוצאה ניכרת במיוחד כאשר מדובר בדוד ישן מאוד. 

התקנת דוד חדש- מה עושים לפני הרכישה 

חשוב מאוד לזכור כי התקנת דוד שמש במרכז היא פעולה מורכבת ולא זולה. דוד השמש אמור לשמש אתכם למשך שנים רבות ותקופות ארוכות. זאת ועוד להיות תקני ואיכותי למניעת מצבים של קריאות רבות לטכנאי גם אם אלה כרוכות באחריות ואינן דורשות תשלום נוסף. כולנו יודעים כמה זה מעצבן להמתין לטכנאי ולפספס שעות מיום העבודה...בעת בחירת החברה אשר תתקין עבורכם את דוד השמש חשוב לבדוק את נושא התקן, האחריות ובטיחות המוצר, וזאת, כדי לוודא שיש לכם כתובת לפנות אליה עם כל תקלה או שאלה. 

התקנת דוד שמש במרכז ומיקום 

כמו לפני רכישת כל מוצר חדש ויקר כדאי לעשות עבודת מחקר ולימוד, חשוב להבין מעט ובאופן כללי על המוצר אותו אתם רוכשים. דוד השמש חייב להתאים לא רק לתקציב שלכם אלא גם לסוג האקלים השורר באזור מגורכם. באמקור נתאים את דוד השמש המתאים לכם במיוחד מבחינה אקלימית. ומבחינת תצורת ומבנה הגג, בין אם מדובר על גג של בית פרטי או משותף. 

יש שאלות? אם כן, אתם מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם עם שירות מצויין ומענה על כל שאלותיכם. 

אמקור דוודים - מחזירים את המים החמים

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה

השאר את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

This field is required.