התקשרו חינם 1800-101-251

בס"ד

 התקשרו חינם

דודי שמש אמקור

 

מאיץ חום דוד שמש במרכז

לחורף חם וחסכוני במיוחד 

מאיץ החום הוא פתרון חסכוני במיוחד מבחינת פרמטרים רבים בבתים משותפים בעיקר.מעוניינים בחורף חם אך חסכוני? עיברו למאיצי החום של אמקור ותיהנו ממים חמים לאורך זמן 

מאיץ חום דוד שמש במרכז - קסם בתוך דוד השמש שלכם 

אחד הפתרונות הטכנולוגיים המלהיבים ביותר בשנים האחרונות הוא טכנולוגיית מאיצי החום. גופים אשר ניתנים להתקנה בתוך דוד השמש ואפשרויות חימום המים גם בימים קרים במיוחד, בחורפים גשומים ובימים של שעות שמש מועטות. לקוחות רבים כבר עבור להשתמש במוצר זה וזאת מאחר שמאפשר להם אופציה של חימום מים נוסף על המים החמים בדוד השמש באמצעות אנרגיה חסכונית הרבה יותר משימוש בדודי חשמל. מאיץ החום מונע את חזרתם של לקוחות רבים אל טכנולוגי דודי החשמל, בזבוז החשמל ומתן אפשרות לשדרג את דוד השמש הקיים. 

מאיץ חום דוד שמש במרכז של אמקור- מהירות וחיסכון במוצר וחצי - 

אצלנו באמקור מאיצי השמש האיכותיים ביותר המאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי. מאיצי החום של אמקור מגיעים עם אחריות, שירות תיקונים ואחזקה עם כל תקלה. אנחנו באמקור, הבנו את הצורך במאיצים חשמליים ועושים את כל שביכולתנו בכדי להפיץ את הבשורה, וזאת, בכדי לאפשר ללקוחותינו מענה על שני צרכים בסיסיים, חיסכון אופטימאלי ומים חמים במהירות ולאורך זמן. 

מאיץ חום דוד שמש במרכז תהליך ההתקנה 

תהליך ההתקנה של מאיץ החום הוא פשוט ואינו כרוך בהחלפת הדוד כולו, ההתקנה הפשוטה והחסכונית שלו ועלות המוצר הקטנה יותר אל מול החלפת הדוד מאפשרת חיסכון לטווח ארוך הן מבחינת עלות המאיץ וכפי שציינו מעלה מבחינת האפשרות החיסכון בחשמל, ובונוס נוסף:שמירה על סביבה ירוקה, ניצול חשמל מועט ככל האפשר באמצעות שימוש עם מאיץ חום דוד שמש במרכז מאפשרלנו לקבל מים חמים לאורך זמן ובדרך גם לשמור על סביבה ירוקה ונקייה. 

מאיץ חום דוד שמש במרכז- אצל המקצוענים בלבד 

פרט אשר נראה לנו שולי ומובן מאיליו, אך לנו באמקור חשוב מאוד לשים עליו דגש. למרות שעלות מאיץ החום זולה יותר מדוד רגיל וההתקנה שלו היא יחסית קצרה, חשוב להבין שזהו גוף חימום חשמלי אשר יעבוד באופן משותף עם דוד השמש שלכם, כל פעולה לא נכונה או לחילופין התקנה לא מקצועית או מוצר לא תקני עלולה לגרום להרס דוד השמש הקיים ולסכנות חיים. אצלנו באמקור מיטב מאיצי החום התקניים והאיכותיים ביותר. אנו שמים דגש על מוצרי איכות לחיסכון והביטחון המקסימאלי של לקוחותינו. 

לפרטים נוספים אודות דודי שמש ומאיץ חום דוד שמש במרכז, אתם מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים וצוות היועצים שלנו יחזרו אליכם בהקדם עם תשובות לכל שאלותיכם. 

אמקור דוודים- מחזירים את המים החמים.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה

השאר את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

This field is required.