התקשרו חינם 1800-101-251

בס"ד

 התקשרו חינם

דודי שמש אמקור

 

מערכות סולאריות בנתניה      

חוסכים חשמל ומרוויחים כסף!                     

אחת השיטות הנפוצות היום לרווחים פאסיביים היא השקעה במערכת סולארית עסקית או פרטית. עסקים רבים ובעלי בתים פרטיים כבר הבינו את הפוטנציאל הגלום בהשקעה. 

אל תישארו מאחור! 

רוצים הכנסה פאסיבית נוספת? מעוניינים לשמור על הסביבה? רוצים לחסוך בחשמל? לא משנה האם מדובר באחד מהצרכים הללו או בכולם ביחד. על כל אלה ואחרים יכולות לענות לכם המערכות הסולאריות של אמקור. אפשרויות הרווחים מהתקנת מערכות סולאריות בנתניה עסקיות הן כבר לא בגדר סוד. אתם רק צריכים להרים את הראש ולהסתכל על אח הגגות. הסיכוי להמצאות מערכת סולארית עליהם הולכת והופכת לשכיחה ביותר עם עליית המודעת וחלחול ההבנה שבצורך הסביבתי והאפשרויות הכלכליות המשתלמות. 

רווחים אפשריים בהשקעה מינימאלית 

מערכת ביתית תעלה בין כמה עשרות אלפי למאות שקלים, בהתאם לגדול הגג ואפשרויות ההשקעה העומדות בפניכם בכל הקשור למערת סולארית ביתית. מערכות סולאריות בנתניה נין להתקין על גגות בתים פרטיים וכרגע התקנו מערכות סולאריות בנתניה פרטיות מבוצעות בעיקר בבתים פרטיים, אך לאט לאט מתפשטות גם בשוק הדיור המשותף.

התקנת מערכות סולאריות בנתניה על גגות דיור משותף, מורכבת מעט יותר מבתים פרטיים וזאת מאחר שדרושה הסכמה של רוב הדיירים בבניין. התקנת מערכות סולאריות בנתניה בשוק הפרטי הוא תחום המעודד מאוד בקרב הממשלה והבנקים וניתן לקבל ליווי בנקאי משתלם במיוחד בעת התקנת מערכות סולאריות בנתניה. הפרט המעניין ביותר, בעת התקנת מערכת סולארית הוא החזר ההשקעה המהיר לאחר חודשים ספורים בלבד! 

רווח ללא השקעה כספית

יש לכם עסק עם גג פנוי, רוצים להרוויח כמה אלפי שקלים כל שנה מבלי לעשות כלום? כל מה שאתם צריכים הוא שעון חשמל של 80 אמפר ושטח פנוי של 500 מ"ר לפחות. משקיעים רבים, כבר הבינו את הפוטנציאל העסקי והכלכלי והאפשרות להרוויח כמה מאות אלפי שקלים על ידי השקעה במערכת סולארית על גגות של בתי עסק. ואתם תשבו במשרד הממוזג שלכם ותספרו את הכסף! 

מהו הטיפול הנכון במערכות הסולאריות? 

רכשתם והתקנתם מערכת סולארית? חשוב לתחזק אותה מתקופה לתקופה. תחזוקת המערכת הסולארית היא פשוטה ואינה דורשת עבודה רבה. עם זאת חשוב מאוד לנקוט צעדים של זהירות משנה. תחזוקה של מערכת סולארית ניתנת באמצעות שטיפה פשוטה. עם זאת כדאי בדרך כלל להשתמש בשירותי איש מקצוע אשר ידע להיזהר ולבצע את עבודת הניקוי באופן היעיל והבטיחותי ביותר. רק בכדי לסבר את האוזן, פאנלים של מערכות סולאריות בנתניה עומדות שעות רבות מתחת לשמש החמה. בימים חמים במיוחד מכפילים ומשלשים את חומה של השמש. למשל בעת 35 מעלות בחוץ חום הפאנל עשוי להגיע לכדי 75 מעלות צלזיוס! 

רוצים לדעת עוד על דודי שמש ומערכות סולאריות בנתניה, אפשרויות ההשקעה והחיסכון האפשריות? צרו קשר או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם עם  תשובות, פתרונות ושירות אמין ואיכותי. 

אמקור דוודים - מחזירים את המים החמים.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה

השאר את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

This field is required.