התקשרו חינם 1800-101-251

בס"ד

 התקשרו חינם

קולטי שמש   

חוסכים חשמל ומרוויחים כסף!

נמאס לכם לחכות שהמים בדוד יתחממו כבר? מעצבן אתכם שהמים נגמרים תוך דקות ספורות? מעוניינים לחסוך בחשמל?
 
זה בדיוק הזמן להתקדם לקולטי השמש של אמקור
 
קולט שמש מהו
 
קולט השמש עובד בהרמוניה משותפת עם דוד השמש, ולמעשה מהווים חלק בלתי נפרד ממנו. ללא קולט השמש דוד השמש לא יוכל לעבוד, לפחות לא בכל מה שקשור למים חמים. קולטי השמש המוצבים על הגג קולטים את חום השמש ומחממים את המים אשר בתוך גוף דוד השמש, ישנה חשיבות רבה לדאוג לתחזוקת קולטי השמש כחלק בלתי נפרד מתחזוקת דודי השמש לצורך עבודה יעילה של חימום מים מהיר וזמן מים חמים רב יותר בתוך המיכל.
 
קולטי השמש של אמקור
 
קולטי השמש של אמקור הם בראש ובראשונה מוצרי איכות, מיוצרים על פי תקני האיכות והבטיחות המחמירים ביותר. כל קולט שמש היוצא מהחברה עובר בקרת איכות מחמירה. מה שמאפשר לך הלקוח להיות שקט ובטוח שקיבלת את המוצר האיכותי, היעיל והחסכוני ביותר מבחינת כלל הפרמטרים: החיסכון בכסף, החיסכון בחשמל וחיסכון בזמן.
 
קולטי שמש אנרגיה ירוקה- חיסכון ויעלות
 
אנרגיה ירוקה פירושה מניעת זיהום האוויר המושפע מייצור מוגבר של חשמל. החשמל מיוצר מפחמים וכימיקלים המוזרמים אל מי הים מה שגורם לזיהום האוויר וזיהום מי הים, סגירת חופים רבים עקב הסיכון הבריאותי שלהם. זאת ועוד, האנרגיה הירוקה המאפשרת שימוש מופחת בחשמל, החשמל כיום הינו יקר כמו מוצרי צריכה רבים אחרים. עקב יצירת אנרגיה וחימום המים על ידי חום השמש, חימום המים על ידי השמש באמצעות שימוש נכון ותחזוקה נכונה של קולטי תוכלו להימנע מבזבוז חשמל, אנרגיה וכסף.
 
תחזוקה נכונה של קולטי שמש
 
חשוב מאוד לתחזק את קולטי השמש באופן נכון מהסיבות הרבות אותן ציינו מעלה. תחזוקת קולטי השמש תתבצע על ידי טכנאי המוסמך במיוחד לטיפול בדודי שמש וקולטי שמש, וזאת, לצרכי בטיחות דוד השמש, קולטי השמש ומניעת סכנת חבלות וסכנות חיים. הקפידו להשתמש בשירותיהם של אנשי מקצוע האמונים בשירותי טיפול ותחזוקה.

הימנעו מניסיון ניקיון ותחזוקה עצמית. כל נגיעה לא נכונה בקולטי השמש עלולה לגרור תקלות בקולט או דוד השמש עצמו ובמקרה הגרוע חבלות או נפילה מהגג, אנשי השירות המקצועיים שלנו מנוסים בטיפול קולטי שמש, אל תהססו להתקשר!
 
יש לכם עוד שאלות על דוד שמש וקולט שמש, זקוקים לניקוי, תחזוקה או תיקון? צרו קשר ממש עכשיו או השאירו פרטים, ואנשי המקצוע והיועצים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.
 
אמקור דוודים- מחזירים את המים החמים!

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה

השאר את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

This field is required.